SEO Danışmanlığı | Kurumsal SEO

Kurumsal SEO Danışmanlığı ile Google gibi arama motorları sıralamasında yükselerek hedef kitlenize ulaşmanız artık çok daha kolay. Kurumsal Firmalar ve kişiler internette daha üst sıralara çıkmak için Kurumsal SEO Hizmeti almaktadırlar. Kurumsal SEO hizmetiyle Google – Yandex – Bing – Yahoo gibi arama motorları sıralamasında yükselerek hem satışlarını hem de müşteri portföylerini genişletirler. Şüphesiz ki herkes her şeyi internetten arıyor. Artık alışverişler, hizmetler internetten satın alınıyor. Bir firma sahibi ya da bir internet sitesi sahibi misiniz? İnternette arama sonuçlarında üst sıralar da mı yer almak istiyorsunuz? bunun için size bir SEO Danışmanlığı hizmeti gerekmektedir. İşte burada biz devreye giriyor ve size yardımcı oluyoruz. Profesyonel Kurumsal SEO Uzmanı arkadaşlarımızla olaya müdahale ediyor ve sizi mükemmel kaliteye sahip Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmetimizle arama motorları sıralamasında yükselterek zirveye taşıyoruz.

İlk Sayfa Garantili Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir?

İlk sayfa garantili kurumsal seo danışmanlığı hizmeti aranan kelimede Google’da ilk 10 siteden birisi olacak şekilde yapılan çalışmadır. Bu çalışmadan siteniz ilk sayfaya gelecek ve ilk sayfada bulunan 10 sıradan birisinde yer alacaktır. Kurumsal seo danışmanlık hizmetinin ilk sayfa garantili kurumsal seo çalışmasıdır. Bu çalışma süresi sektör ve rakipler ile doğru orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. İlk sayfa garantili kurumsal seo danışmanlığı hizmetini aldıktan sonra belirlenen sürede siteniz ilk sayfaya getirilecektir. Google dostu çalışmalar ile siteniz zirveye ulaşacaktır. Bunu yapmak için iç ve dış seo olarak özverili bir çalışma yapılacaktır. Bu çalışmaya tarafımızca yazılımsal destek verilerek zirveye doğru doğal ve kalıcı yollar ile kurumsal seo desteğiyle çıkılacaktır.

Kurumsal SEO Faydaları Nelerdir?

- Öncelikle kurumsal seo danışmanlığı hizmetiyle bilinen en büyük arama motorlarında ilk sayfa ve ilk sıralarda yer alacaksınız.
- İnternette arama yapan insanlar sizin siteniz vasıtasıyla sizlere ulaşabilecek.
- Ziyaretçi sayınız artacak bununla birlikte satışlarınızı ve gelirlerinizi arttıracaksınız.
- İnsanlar sitenizi öğrenecekler ve bununla birlikte sizi tercih edecekler.

Kurumsal SEO Hizmeti

Sektör Analizi : Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmetinde 1. adım olan sektör analizidir. Sitenizin durumu, sektörünüz, sektörünüzdeki rekabet ve SEO Hizmetini etkileyecek tüm unsurların sektörel boyutta analizi yapılmaktadır.
Rakip Analizi : İlk aşamayı gerçekleştirip sektör analizini yaptıktan sonra, bizim olmak istediğimiz yani hedefimizde olan yerde bulunan diğer sitelerin analizini gerçekleştiriyoruz. Diğer bir deyişle Rakip SEO Analizi yapıyoruz. Bu analiz neticesinde rakiplerimizin backlinklerini, Kurumsal SEO anlamında yapmış oldukları tüm çalışmaları bir bir inceliyoruz. Rakiplerimiz neden bizden yukarıda? Ne yapmışlar da bizden daha başarılı olmuşlar? gibi soruların cevaplarını analiz ederek raporluyoruz.
Anahtar Kelime Analizi : Diğer aşamada ise anahtar kelime analizi yapıyoruz. Setkörel olarak geri dönüşümü en çok olan ve ticari anlamda size en çok getiri sağlayacak anahtar kelimeleri tespit ediyor ve bu anahtar kelimeler üzerine yoğunlaşıyoruz.
Site İçi (OnPage) SEO : Tüm bu analizleri gerçekleştirdikten sonra site içi seo çalışmasına geçiyoruz. Site içi seo çalışmasında tüm hataları, başlıkları, açıklamaları ve kod hatalarını %100 SEO uyumlu hale getiriyoruz. Site haritası – sayfa içi linkleme gibi önemli unsurları yerine getiriyoruz. Belirlediğimiz anahtar kelime yoğunluğunu site içinde yakalamak için içeriksel iyileştirmeler ve içerik desteği sağlıyoruz.
Rakip Backlink ve Sosyal Medya Analizi : Rakiplerimizin backlinklerini tek tek analiz ederek link inşaası için profesyonel bir yol haritası hazırlıyoruz. Aynı zamanda rakiplerimizin sosyal medya üzerindeki etkin rolünü de analiz ediyoruz. Hazırlamış olduğumuz bu yol haritasıyla Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmetimizin OffPage SEO (Site Dışı SEO) kısmına geçmiş bulunuyoruz.
Site Dışı (OffPage) SEO : Tüm analizlerimizi ve site içi seo çalışmamızı tamamladıktan sonra site dışı Kurumsal SEO hizmetimize geçiyoruz. Site dışı çalışmamızda link inşaası + trafik artışı sağlıyoruz. Mükemmel ve %100 doğal bir şekilde kaliteli olan link ağı, sosyal medya çalışması ve içerik iyileştirmesi sağlıyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlık Hizmetimizin Faydaları

Google, Yandex, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında doğal ve kalıcı bir şekilde yükselerek ilk sıralara geleceksiniz.
Kelime bazlı bireysel ve kurumsal seo danışmanlık hizmetiyle sitenizi 1. sayfaya yükseltiyoruz.
Web sitenizin yazılımsal olarak hızını, mobil page uyumluluklarını tarafımızca yazılımsal olarak düzenliyoruz.
Kurumsal seo hizmetimiz ile rakiplerinizin önüne geçerek sitenize prestij ve kalite kazandırıyoruz.
Yazılım ve donanımsal olarak %100 arama motoru ve seo uyumlu web siteniz olmasını sağlıyoruz.
Sitenizin %100 derecede mobil uyumlu olmasını ve mobil kullanıcılara da hitap etmesini sağlıyoruz.
Sitenize içerik desteği vererek kaliteli ve özgün içerikler olmasını sağlıyoruz.
En önemlisi doğal ve kalıcı çalışmalar yaparak sitenize zarar vermiyor ve Google dostu bir web sitesi ile yolumuza devam ediyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

%100 Google ve diğer arama motorlarına uyumlu bir şekilde Kurumsal SEO Danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Kesinlikle saçma sapan hit ve SEO programları kullanmamaktayız. Tüm çalışmalarımız kesinlikle %100 Doğal ve Google Algoritmasına uygun çalışmalardır. Tüm Kurumsal SEO hizmetlerimizi işin kitabına göre uygulamaktayız. Google gibi büyük bir arama motoruna karşı herhangi bir aldatmaca veya kandırmaca yapılamayacağının bilincindeyiz ve bu bilinçle çalışmalarımızı %100 garantili, profesyonel ve algoritmaya uygun doğal şekilde gerçekleştirmekteyiz.Çalışmalarımızı haftalık ve aylık raporlar şeklinde tarafınıza iletmekteyiz, tüm atmış olduğumuz adımlardan sizleri haberdar etmekteyiz. Sürekli iletişim halinde kalarak gerek site içi gerekse sosyal medya yönetim desteği sağlamaktayız.

%100 Sıralama Garantisi Veren Paketlerimiz ile Tanışın!

Kalite Asla Tesadüf Değildir.